Niniejsza informacja dotyczy osób przyjętych do Szkoły Doktorskiej skierowanych do zakwaterowania w Domu Studenckim T-22.
Wszystkie osoby, które przeszły pozytywną kwalifikację (i nie trafiły na listę rezerwową) otrzymały promesę na zakwaterowanie w ww. domu studenckim.
Wyniki kwalifikacji przedstawiono w dokumencie poniżej. Lista zawiera inicjały osoby oraz pierwsze 3 litery miasta zameldowania/zakwaterowania.
Lista osób, które otrzymały promesy zostanie ponownie zweryfikowana we wrześniu po wydaniu ostatecznych decyzji w sprawie rekrutacji do Szkoły Doktorskiej. Osoby, które nie przejdą ponownej weryfikacji utracą przydzieloną promesę a osoby zakwaterowane będę zmuszone opuścić zajmowane miejsce w terminie ustalonym przez kierownika Domu Studenckiego.

Lista

Brak zgody (rezerwa) – Osoba, która trafiła na listę rezerwową do Szkoły Doktorskiej. Ponowne staranie się o przydzielenie miejsca będzie możliwe po zmianie statusu rekrutacji.
Brak zgody (brak kandydata) – Osoba nie została odnaleziona na liście kandydatów do Szkoły Doktorskiej

Kandydaci, którzy zamierzają wprowadzić się po 15 sierpnia br., pod rygorem utraty promesy zobowiązane są wpłacić kaucję gwarancyjną w terminie między 1 a 15 sierpnia br. Kaucja powinna być wpłacona przelewem tytułem: KAUCJA Imię, Nazwisko, Szkoła Doktorska (np. KAUCJA, JAN KOWALSKI, Szkoła Doktorska). Nr konta do przelewu to 27 Nr r-ku: 03 1090 2402 0000 0001 3128 5288 (informacja dostępna również na stronie http://prs.pwr.edu.pl/?page_id=531).

Zgodnie z obowiązującym kalendarzem, kwaterunek na nowy rok akademicki rozpocznie się dnia 24 września i potrwa 5 października 2019 roku. Kwestie kwaterunku warto każdorazowo konsultować wcześniej z administracją budynku celem weryfikacji dostępności wolnych pokoi w preferowanej części budynku.

Kwaterowanie trwa do 5 października 2019 roku włącznie. Osoby, które nie zakwaterują się w wyznaczonym terminie tracą wpłaconą kaucję gwarancyjną. Chętni do zakwaterowania po 5 października muszą ponownie starać się o przydzielenie miejsca (wniosek z systemu > potwierdzenie ze strony Działu Nauczania > C-13, DPS).

Pytania związane bezpośrednio z zakwaterowaniem prosimy kierować do administracji budynku. Kierownikiem obiektu jest pani Anna Sobieska (anna.sobieska@pwr.edu.pl).

W momencie kwaterowania niezbędne jest posiadanie:

1. Potwierdzenia wpłaty kaucji gwarancyjnej w wysokości 200 zł (Dane do przelewu na stronie http://prs.pwr.edu.pl/?page_id=531)
  2. Dowodu osobistego
  3. Zdjęcia legitymacyjnego do karty mieszkańca