Uwaga kandydaci!

Pod poniższym adresem dostępna jest informacja na temat rozdziału miejsc w domach studenckich dla przyjętych na Politechnikę Wrocławską kandydatów na studia.

Wszyscy kandydacie zainteresowani zakwaterowaniem w Domach Studenckich Politechniki Wrocławskiej powinni:

1. Przeczytać uważanie informację ws. rozdziału miejsc dla kandydatów (http://prs.pwr.edu.pl/wp-content/uploads/2018/07/2018-07-03-DSy-Informacja-dla-I-roku-2018-2019.pdf)
  2. Złożyć podanie w systemie Edukacja.CL
  3. Wydrukować i podpisać podanie
  4. Dostarczyć podanie w terminie do 20 sierpnia 2018 r. do Działu Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów (bud. C-13, pok. 1.01) – liczy się data fizycznego wpłynięcia podania do Działu!
  5. Czekać na wyniki

Po ogłoszeniu wyników:

1. Zapoznaj się ze szczegółami decyzji w systemie Edukacja.CL

i/lub

1. Sprawdzić maila studenckiego (może być w tym czasie jeszcze nieaktywny) oraz prywatnego maila podanego przy rekrutacji (w tym SPAM) – ponieważ miejsca pochodzące z tzw. zwrotów (np. rezygnacji) nie mogą być przydzielone w systemie, informacja zostanie przesłana drogą elektroniczną

W przypadku decyzji negatywnej:

1. Należy powtórzyć krok 2 i 3 składając tym razem odwołanie od decyzji
  2. Dostarczyć odwołanie w terminie do 3 września 2018 r. do Działu Pomocy Socjalnej dla Studentów i Doktorantów (bud. C-13, pok. 1.01) – liczy się data fizycznego wpłynięcia podania do Działu!
  3. Powtórz krok 5, 6 i 7