Pod poniższym linkiem dostępna jest lista promes do domów studenckich na rok akademicki 2016/2017 dla doktorantów (lista aktualna na dzień 16 września 2016 r.).

Do momentu oddania do użytku DST-22, kwaterowanie odbywa się w DST-19.

Osoby, które aktualnie nie zamieszkują domu studenckiego, mogę zgłaszać się do administracji celem zakwaterowania od dnia 21 września 2016 roku.

Kwaterowanie trwa do 6 października 2016 roku włącznie. Kwaterowanie po tym terminie należy konsultować indywidualnie z administracją Domu Studenckiego T-19.

Ostateczna lista promes zostanie opublikowana po zakończeniu drugiej rekrutacji.

Pytania związane z zakwaterowaniem prosimy kierować do administracji budynku (lucyna.piesiewicz@pwr.edu.pl; kamila.bobryk@pwr.edu.pl).

Link pdf

W momencie kwaterowania niezbędne jest posiadanie:

1. Potwierdzenia wpłaty kaucji gwarancyjnej w wysokości 200 zł (Dane do przelewu na stronie http://prs.pwr.edu.pl/?page_id=531)
  2. Dowodu osobistego
  3. Zdjęcia legitymacyjnego do karty mieszkańca