Uwaga studenci Politechniki Wrocławskiej realizujący wakacyjne kursy powtórkowe!

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zakwaterowania w okresie realizacji wakacyjnych kursów powtórkowych w Domu Studenckim T-16. Zakwaterowanie możliwe jest maksymalnie do 21 września 2016 r..

W celu zakwaterowania, konieczne jest dostarczenie do administracji DST-16 potwierdzenia realizacji kursów powtórkowych.

Dostępne są dwie opcje płatności:

– płatność kartą płatniczą w momencie kwaterunku (za cały okres zamieszkiwania)

– przelew bankowy (w momencie kwaterowania konieczne jest posiadanie potwierdzenia przelewu)

Cennik:

2 tygodnie – 330 zł (2 os.), 300 zł (3 os.)

3 tygodnie – 380 zł (2 os.), 350 zł (3 os.)

1 miesiąc – 450 zł (2 os), 400 zł (3 os.)

W sprawach nieuregulowanych powyższym cennikiem decyzje podejmuje Dyrektor Działu Domów Studenckich.

Ewentualne pytania prosimy kierować do pani Katarzyny Juszczak, kierownik akademik T-16 (tel. 71 340 75 79, Katarzyna.Juszczak@pwr.edu.pl).