Szanowni mieszkańcy,

Zwracam uwagę na stan terenów zielonych wokół Domów Studenckich pozostawianych przez mieszkańców i ich gości po organizacji okolicznościowych spotkań na terenie otwartym. Bardzo proszę, aby każdy korzystający z terenów rekreacyjnych po zakończeniu korzystania sprzątał pozostawione rzeczy do pojemników na odpady zlokalizowanych przy domach studenckich. Pozostawianie rzeczy po sobie bezpośrednio na trawniku gdzie się przebywało, jest wyrazem braku kultury i stanowi przykład psucia wizerunku Politechniki Wrocławskiej, o dobre imię której wszyscy studenci powinni dbać. Świadczy to też fatalnie o mieszkańcach osiedla i niesie za sobą konsekwencje porządkowe. Dział Domów Studenckich informuje, że powtarzające się pozostawianie „śmietniska” wokół akademików będzie skutkowało koniecznością zatrudnienie do sprzątania dodatkowych osób, a koszty zostaną bezpośrednio przeniesione na opłaty za akademik. Dlatego apeluję, abyśmy wspólnie zadbali o tereny wokół Waszego miejsca zamieszkania.