Dom Studencki T-15 „Hades”

W akademiku znajdują się pokoje dwuosobowe oraz jednoosobowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Budynek dziesięciopiętrowe wyposażone w trzy windy. Na zewnątrz budynków znajdują się windy dla osób niepełnosprawnych. Na każdym piętrze znajduje się ogólnodostępna kuchnia i płatna pralnia wyposażona w pralki i suszarki dla 48 osób. W każdym module mieszkalnym, który składa się z dwóch pokoi dwuosobowych znajduje się lodówka dla 4 osób oraz łazienka. Studenci zobowiązani są do samodzielnego sprzątania zajmowanego pokoju oraz modułu.
Dodatkowo w akademikach zamontowane są podliczniki energii elektrycznej oraz ciepłej i zimnej wody. Opłata składa się z dwóch części : części stałej czyli czynszu oraz części zmiennej wynikającej z faktycznego zużycia prądu i wody w danym module.
Akademiki T-15 i T-19 zapewniają koc. Pościel należy przywieźć ze sobą.

W akademiku T-15 do dyspozycji studentów znajduje się Klub Bajer z nowoczesnym sprzętem, w którym istnieje możliwość organizowania imprez dla mieszkańców. Zorganizowanie imprezy należy załatwiać ze studentami z Klubu.
Akademik posiada również świetlicę oraz zewnętrzną rowerownię. Na terenie akademika znajdują się przeznaczone dla studentów bezpłatne gabinety psychologów oraz poradnia prawna.

Agnieszka Ciuk – kierownik Domu Studencki T-15
e-mail: agnieszka.ciuk@pwr.edu.pl