Niniejsza informacja dotyczy doktorantów skierowanych do zakwaterowania w Domu Studenckim T-22.

Pod poniższym linkiem dostępna jest lista promes do domów studenckich na rok akademicki 2017/2018 dla doktorantów (lista aktualna na dzień 30 sierpnia 2017 r.).

Dalsze kwaterowanie doktorantów odbywać się będzie na podstawie indywidualnych podań do momentu wyczerpania miejsc.

Osoby, które aktualnie nie zamieszkują DST-22, mogę zgłaszać się do administracji celem zakwaterowania od dnia 1 września do 5 października 2017 roku. Kwestie kwaterunku należy każdorazowo konsultować wcześniej z administracją budynku celem potwierdzenia dostępności wolnych pokoi.

Kwaterowanie trwa do 5 października 2017 roku włącznie. Po tym terminie każdy chętny musi ponownie starać się o przydzielenie miejsca (wniosek z systemu > potwierdzenie ze strony Działu Nauczania > C-13, DPS).

Pytania związane z zakwaterowaniem prosimy kierować do administracji budynku (anna.sobieska@pwr.edu.pl).

Link pdf

W momencie kwaterowania niezbędne jest posiadanie:

1. Potwierdzenia wpłaty kaucji gwarancyjnej w wysokości 200 zł (Dane do przelewu na stronie http://prs.pwr.edu.pl/?page_id=531)
  2. Dowodu osobistego
  3. Zdjęcia legitymacyjnego do karty mieszkańca